co to jest

Przyczyny, Występowanie, Objawy, Diagnostyka, Leczenie, Zapobieganie

Moderator: emilia

co to jest

Postprzez kinga » 08 Gru 2008 20:04

A co to jest ta biogaia
ktoś jastosował
jak efekty
kinga

Re: co to jest

Postprzez BIOGAIA » 04 Sie 2009 11:32

Jest to probiotyk który można podawać już najmniejszym dzieciom dla nich są kropelki dla trochę starszych są tabletki
w literaturze medycznej są donieniesienia o ty że probiotyki są pomocne w przypadku kolki jelitowej u dzieci
co ważne ten szczep bakterii został po raz pierwszy wykryty w mleku kobiet więc wydaje się że jest najbardziej odpowiedni dla małego dziecka
BIOGAIA

Postprzez aga » 26 Lis 2009 00:20

Ja ją testowałam polecił mi ją pediatra
było trochę poprawy ale dopiero po 2 3 dniach i tak około 30 % ale dobre i to gdy mały płacze
aga

Postprzez ola » 12 Lut 2010 12:47

ja ją dawałam małej, lekko przeszła ten okres, teraz stosuję ją u małej kiedy ma biegunki - mała ją uwielbia bo jest w postaci pudrowego cukierka - zawsze chce jeszcze, przełamuje jej na pół albo cztery części, jak zje wszystkie części - woła jeszcze, ale stosujemy tylko 1 tabletkę na dzień, polecam :)
ola

Postprzez jaga » 06 Kwi 2010 08:37

Ja również przetestowałam na swoim synku przy antybiotyku mały nie chciał połykać tabletek więc mówiłam mu że później dostanie nagrodę cukierka (tabletkę biogaii) i to pomagało. teraz codziennie się domaga cukierka. :)
jaga

Postprzez i co » 07 Lip 2010 02:15

widać że strona sponsorowana nie ma co
i co

Postprzez emilia » 18 Wrz 2010 00:22

Witam serdecznie

zgadza się strona jest sponsorowana co widać na pierwszej stronie - nikt tego nie próbuje nawet ukryć, ale staram się nie pisać że na każdy problem jest ona złotym środkiem - chociaż polecam - bo sama stosowałam w kropelkach na swojej małej jak zaczęły się bóle brzucha, stosowałam także Espumisan (Simethicone) i to w miarę łagodziło, ale nie o tym chciałam...

Moim założeniem było stworzenie strony gdzie rodzice dzieci z problemem kolki mogą się spotkać i wymienić doświadczeniem, i do tego zachęcam. Chciałabym abyśmy wpisywali tu wszystkie metody dzięki którym można ulżyć dziecku w napadzie takiego bólu.
emilia

Dołączenie: 22 Sie 2008 10:50

Powróć do Podziel się swoim doświadczeniem

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość